Nasz zespół
-
Niesiemy pomoc zwierzętom przez całą dobę.
Nasz wykwalifikowny zespół niesie pomoc Państwa pupilom 24h / 7dni w tygodniu.
-
lek. wet. Katarzyna Sochoń
Dyplomowany specjalista chorób psów i kotów (2004).
Właścicielka i Kierownik Kliniki, ukończyła Wydział Medycyny
Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 1993 roku.Specjalność: INTERNA
-
dr n. wet. Iwona Starczewska
Dyplomowany specjalista chorób psów i kotów
Dyplomowany specjalista chirurgii weterynaryjnej
Dyplomowany specjalista radiologii weterynaryjnejUkończyła Weterynarię na WMW SGGW w Warszawie w 2005 roku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała uczestnicząc w stażach w Polsce oraz w Niemczech. Z kliniką Vetka jest związana od początku swojej kariery - od ponad 19 lat nieprzerwanie przyjmuje pacjentów, pełniąc dyżury dziennie i nocne. Już od pierwszych lat studiów dążyła do specjalizacji w chirurgii, nieustannie poszerzając swoje umiejętności na licznych szkoleniach i w trakcie warsztatów praktycznych. Obecnie nie ma dla niej zabiegów niemożliwych do wykonania, a w swojej praktyce oferuje bogaty zakres usług chirurgicznych.
Lek. wet. Starczewska ukończyła trzy specjalizacje: w zakresie Chorób Psów i Kotów (2012, Warszawa), Chirurgii (2015, Wrocław) oraz Radiologii (2016, Lublin). Ponadto, zwieńczeniem jej naukowej ścieżki kariery było obronienie pracy doktorskiej.
Prywatnie jest żoną i mamą trójki dzieci, a w domowym zaciszu towarzyszą jej pies rasy owczarek collie i chomik. Wśród jej zainteresowań znajduje się malarstwo, które stanowi dla niej formę relaksu. Zimą z kolei pasjonuje się narciarstwem - zawsze w austriackich Alpach.Specjalność: INTERNA, CHIRURGIA, RADIOLOGIA
-
lek. wet. Piotr Konarski
Dyplomowany specjalista chorób ryb (2013)
Jest absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie (2000 rok). Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2000 roku w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt na Paluchu. Od ponad 20 lat intensywnie pracuje w Klinice Vetka zajmując się interną psów, kotów i ryb, chirurgią miękka psów, kotów oraz ryb ozdobnych, stomatologią psów i kotów. Jego bogate doświadczenie obejmuje zarówno podstawową opiekę zdrowotną, jak i skomplikowane przypadki.
Jest aktywnym członkiem Sekcji Stomatologii Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt. Ukończył liczne certyfikowane szkolenia z zakresu stomatologii, w tym: Kurs I stopnia „Diagnostyka i higiena jamy ustnej psa i kota „Ekstrakcje u psów i kotów”, „Stabilizacje wewnątrzustne przy złamaniach kości i żuchwy”, Kurs III stopnia „Zaawansowane techniki stomatologiczne”.
Prywatnie jest mężem i ojcem bliźniaków oraz właścicielem energicznej suczki o imieniu „Nuda”. Jego pasje obejmują fotografię, sporty wodne oraz latanie dronem.Specjalność: INTERNA, CHIRURGIA MIĘKKA, STOMATOLOGIA
-
lek. wet. Agnieszka Królak
Ukończyła studia na SGGW w 2015 roku i współpracuje z Vetką od 2013 roku. W trakcie swojej kariery ukończyła kursy w Lublinie organizowane przez PerfectVet z zakresu onkologii i neurologii, a także szkolenie z nefrologii organizowane przez Vetco. Brała udział w kongresach weterynaryjnych w latach 2018, 2021 i 2024, gdzie uczestniczyła również w warsztatach hematologicznych. W uczestniczyła w seminarium z anestezjologii Comfortan. Uczestniczyła także w kursach organizowanych przez New Grad Vets, obejmujących stany nagłe (poziom 1 i 2) oraz hematologię. Dodatkowo ukończyła szkolenie z hematologii organizowane przez Idexx.
W Vetce pełni funkcję lekarza szpitalnego i internisty, ze szczególnym zainteresowaniem interną, a zwłaszcza hematologią oraz intensywną terapią.
Prywatnie, lek. wet. Agnieszka jest matką dwójki dzieci oraz właścicielką dwóch kotów, które przygarnęła z Vetki. W wolnym czasie pasjonuje się grami planszowymi i RPG (role-playing game)Specjalność: INTERNA, DIAGNOSTYKA LABORATORYJNA
-
lek. wet. Aleksandra Cieszkowska
Dyplomowany specjalista radiologii weterynaryjnej
Jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie (2016 rok). W naszej klinice pełni rolę internisty i radiologa, koncentrując się na diagnostyce obrazowej, w szczególności ultrasonografii jamy brzusznej oraz klatki piersiowej psów i kotów.
Od początku swojej kariery zawodowej jest związana z całodobowymi placówkami weterynaryjnymi w Warszawie, co pozwoliło jej zdobyć bogate doświadczenie w opiece nad pacjentami. Kompleksowo opiekuje się każdym pacjentem, korelując objawy kliniczne z wynikami badań laboratoryjnych i obrazowych.
Nieustannie aktualizuje swoją wiedzę w zakresie ultrasonografii jamy brzusznej, uczestnicząc w warsztatach organizowanych przez wybitnych specjalistów z zespołów USG Trener, USG Practice oraz Vetmedica. Ponadto, doskonali swoje umiejętności w przezklatkowym badaniu USG płuc we współpracy z zespołem VetLusExpert.
W naszej klinice mogą Państwo liczyć na pomoc lek. wet. Aleksandry w zakresie diagnostyki obrazowej, stanów nagłych, chorób wewnętrznych oraz profilaktykiSpecjalność: INTERNA, DIAGNOSTYKA USG
-
lek. wet. Justyna Ślusarska
Ukończyła studia w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ-UR w Krakowie (2021 rok). Już od początku swojej edukacji była zafascynowana medycyną zwierząt towarzyszących, ze szczególnym zamiłowaniem do kardiologii weterynaryjnej.
Lek. wet. Justyna jest uczestniczką licznych szkoleń i konferencji, gdzie zdobywała wiedzę głównie w zakresie diagnostyki obrazowej i interny. W 2024 roku rozpoczęła prestiżowy, pięciostopniowy kurs ESAVS z zakresu kardiologii, gdzie uczy się od wybitnych międzynarodowych specjalistów. Kurs ten pozwala jej nie tylko na zdobycie cennej wiedzy teoretycznej, lecz także na praktyczne doświadczenie, które codziennie wykorzystuje w swojej pracy z pacjentami.
W naszej klinice zajmuje się szerokim zakresem internistycznych przypadków, ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki i leczenia chorób serca u zwierząt.
Prywatnie jest opiekunką uroczego kota Eskela, który towarzyszy jej w codziennym życiu, wielbicielką podróży a także miłośniczką literatury sci-fi oraz fantasy.Specjalność: INTERNA, KARDIOLOGIA
-
lek. wet. Anna Sadowska
Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (2019). Już w trakcie studiów interesowała się anestezjologią, intensywną terapią oraz stanami nagłymi w weterynarii, zdobywając praktyczne doświadczenie w lecznicach całodobowych.
Ukończyła międzynarodową szkołę ze zdanym egzaminem z zakresu anestezjologii i analgezji VASTA, uzyskując międzynarodowy tytuł specjalizujący VAT (Veterinary Anaesthesia Technician). Ukończyła szkołę RUA (Regional Ultrasound Anesthesia)
Z zapałem pogłębia swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach oraz konferencjach z polskimi i zagranicznymi autorytetami.
W wolnym czasie lek. wet. Ania pasjonuje się rowerowymi podróżami, squashem oraz dobrą kawą.
Prywatnie właścicielka młodej suczki owczarka australisjkiego - Ursy.
Specjalność: INTERNA, ANESTEZJOLOGIA
-
lek. wet. Magdalena Sobczyńska
Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2021 roku. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z chorób psów i kotów na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu (2023).
Po studiach odbyła zagraniczne staże w Wielkiej Brytanii i USA, w tym w renomowanym Angell Animal Medical Center w Bostonie. Regularnie uczestniczy w licznych szkoleniach z interny zwierząt, w tym z endokrynologii (Endokrynologia, Akademia Mirosławy Kwiatkowskiej), neurologii (Neurologia poziom I, Perfectvet), radiologii (New Grad Vets).
Lek. wet. Magdalena interesuje się szeroko pojętą interną psów i kotów. W pracy ceni sobie dokładność oraz empatię wobec swoich pacjentów i ich właścicieli. Z Kliniką związana jest od najmłodszych lat, pielęgnując rodzinną tradycję jako czwarte pokolenie weterynarzy w rodzinie.
Prywatnie uwielbia sport, który stanowi dla niej najlepszą odskocznię od codziennych obowiązków. Jest szczęśliwą żoną i mamą.Specjalność: INTERNA
-
lek. wet. Magdalena Rydzewska
Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2022 roku. Sukcesywnie poszerza swoją wiedzę w dziedzinie dermatologii i onkologii, uczestnicząc między innymi w trzystopniowym kursie „Dermatologia kliniczna psów i kotów” (2022), „Otologia kliniczna” (2023), „Cytologia skóry z Francesco Albanese” (2023) oraz trzystopniowym kursie „Onkologia kliniczna” (2024) prowadzonym przez lek. wet. Katarzynę Purzycką MVetMed, MRCVS, DipACVIM (Oncology).
W klinice pełni funkcję internisty, dermatologa, można ją równie na oddziale szpitalnym. Związana z Vetką od lat studenckich.
Specjalność: INTERNA, DERMATOLOGIA
-
lek. wet. Alicja Kosińska
Lek. wet. Alicja ukończyła studia weterynaryjne na SGGW w 2022 roku. Już podczas studiów zdobywała doświadczenie w naszej klinice, pełniąc rolę technika weterynarii. Obecnie pracuje jako lekarz szpitalny, koncentrując się głównie na pacjentach w stanach nagłych i ciężkich na oddziale szpitalnym. Ponadto wykonuje badania tomograficzne.
Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu medycyny weterynaryjnej.
Specjalność: INTERNA, TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA
-
lek. wet. Daria Samoilova
Ukończyła studia medycyny weterynaryjnej w 2023 roku na SGGW w Warszawie. Już od pierwszych miesięcy studiów zdobywała praktyczne doświadczenie, pracując jako technik weterynarii oraz odbywając staże i praktyki w kilku klinikach całodobowych w Warszawie.
Od początku studiów interesowała się chirurgią, asystując przy operacjach pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce. Aktywnie uczestniczyła w charytatywnych akcjach kastracji prowadzonych przez schroniska dla zwierząt. Swoje umiejętności i doświadczenie wzbogaciła licznymi kursami z zakresu chirurgii miękkiej układu pokarmowego i moczowego.
Na czwartym roku studiów zainteresowała się diagnostyką endoskopową, kształcąc się w tym kierunku. Ukończyła praktyczne kursy z endoskopii przewodu pokarmowego (endoskopia przedniego odcinka przewodu pokarmowego i kolonoskopia), jak również z diagnostyki endoskopowej układu oddechowego (rinoskopia i bronchoskopia).
Lek. wet. Daria nieustannie dąży do poszerzania swoich praktycznych i teoretycznych umiejętności, zdobywając wiedzę od najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.Specjalność: INTERNA, ENDOSKOPIA, CHIRURGIA MIĘKKA
-
lek. wet. Michał Gągała
Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w 2023 roku. W trakcie studiów zdobywał praktyczne doświadczenie w klinikach zajmujących się leczeniem psów i kotów w Lublinie oraz lecznicach dla zwierząt egzotycznych, ze szczególnym naciskiem na ptaki w Wiedniu, Lizbonie i Warszawie.
Po ukończeniu studiów odbył staż w największej całodobowej klinice weterynaryjnej na Malcie, gdzie zdobywał doświadczenie w przyjmowaniu pacjentów w stanach nagłych.
W naszej klinice lek. wet. Michał pełni funkcję internisty psów i kotów, opiekuje się pacjentami szpitalnymi oraz prowadzi konsultacje dla ptaków.Specjalność: INTERNA, CHOROBY PTAKÓW
-
lek. wet. Agnieszka Nowicka
Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w 2019 roku. W czasie studiów zdobyła doświadczenie zawodowe odbywając szereg staży we wrocławskich przychodniach. Po ukończeniu studiów podjęła staż absolwencki w Przychodni Neovet we Wrocławiu, gdzie następnie pracowała jako internista. Doskonaliła tam swoje umiejętności z zakresu chorób wewnętrznych, a zwłaszcza onkologii, stomatologii oraz nefrologii. Następnie rozpoczęła pracę w przychodni specjalistycznej, gdzie diagnozowała i leczyła pacjentów z chorobami nefrologicznymi oraz urologicznymi. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w różnych konferencjach weterynaryjnych. Jest członkinią Europejskiego Towarzystwa Nefrologii Weterynaryjnej i Urologii (ESVNU) oraz Amerykańskie Towarzystwo Nefrologii i Urologii Weterynaryjnej (ASVNU).
Dbając o dobro każdego pacjenta, stara się podchodzić do nich holistycznie, uwzględniając całościowy stan zdrowia.
Szczególne zainteresowanie to przewlekła choroba nerek oraz ich ostre uszkodzenie. Jest opiekunką kotki o imieniu Scala. W wolnym czasie lubi jeździć konno oraz podróżować.Specjalność: INTERNA, NEFROLOGIA
-
lek. wet. Jakub Grabski
Studia ukończył na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu (2024 rok). W trakcie studiów zdobywał doświadczenie w poznańskiej klinice całodobowej oraz za granicą. Przez dwa semestry studiował w Hiszpanii w ramach programu Erasmus. W klinice Vetka pracuje od kilku miesięcy, pełniąc dyżury internistyczne. W czasie wolnym kontynuuje naukę języka hiszpańskiego i gra w siatkówkę.
Specjalność: INTERNA
-
Lekarze konsultanci
-
dr n. wet. Anna Kosiec-Tworus
Dyplomowany specjalista radiologii - diagnostyka ultrasonograficzna i dopplerowska. Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Ukończyła studia w 2004 roku. W 2010 roku obroniła pracę doktorską poświęconą diagnostyce ultrasonograficznej i dopplerowskiej nerek, a 2013 ukończyła specjalizację - radiologia weterynaryjna.
Od początku kariery zawodowej specjalizuję się w diagnostyce obrazowej zarówno pod względem pracy klinicznej i naukowej.
Od kilku lat prowadzi szkolenia i wykłady poświęcone diagnostyce ultrasonograficznej. Od 2019 roku jest przewodniczącą Sekcji Weterynaryjnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.Specjalność: DIAGNOSTYKA USG I DOPPLEROWSKA
-
dr n. wet. Katarzyna Kraszewska
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie oraz specjalizację z chorób psów i kotów na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Kardiologów Weterynaryjnych (ESVC) oraz prezesem PAVC Polish Association of Veterinary Cardiology. Autorka wielu publikacji naukowych. Prowadziła również szkolenia z zakresu elektrokardiografii oraz podstaw echokardiografii w Polsce i za granicą. Dodatkowo specjalizuje się w diagnostyce kardiologicznej najmniejszych i najtrudniejszych pacjentów przychodni – szczurów, chomików, szynszyli, królików i fretek. W październiku 2012 odbyła staż w klinice w Austrii u dr. Petera Modlera, zgłębiając tajniki kardiologii interwencyjnej oraz w 2016 roku w klinice Gran Sasso u dr. Claudio Bussadori w Mediolanie. W 2018 roku ukończyła kursy kardiologiczne ESAVS. W 2020 roku była także pierwszym polskim instruktorem na kursach kardiologicznych ESAVS (Europian School og Advanced Veterinary Studies ). W 2022 roku doktor obroniła doktorat z dziedziny kardiologii. Doktor Katarzyna Kraszewska została certyfikowanym lekarzem prestiżowej organizacji PawPeds, działającej na rzecz zdrowia kotów rasowych.
Jest to drugi lekarz w Polsce, który jest upoważniony do wystawiania certyfikatów hodowlanych, które są uznawane przez tą organizację.Specjalność: KARDIOLOGIA PSÓW I KOTÓW, GRYZONI, FRETEK, ZAJĘCZAKÓW, INTERNA
-
lek. wet. Anna Klimczak
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Ostatni rok studiów spędziła na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, gdzie odkryła w sobie pasję do nefrologii weterynaryjnej. Następnie odbyła półroczny staż w Lubelskim Centrum Małych Zwierząt, gdzie asystowała m. in. przy zabiegach dializy otrzewnowej i hemodializy oraz ukończyła szkolenie z weterynaryjnej medycyny regeneracyjnej. W 2014 roku rozpoczęła pracę jako konsultant do spraw nefrologii, urologii i endokrynologii, przyjmując pacjentów z całego kraju i zagranicy oraz przeprowadzając zabiegi hemodializy. Przygotowuje swoich pacjentów do niezbędnych zabiegów chirurgicznych i stomatologicznych. Należy do European Society of Veterinary Nephrology and Urology (ESVNU). Jej specjalnością są stany nagłe oraz intensywna terapia z zakresu nefrologii, urologii i endokrynologii. Na co dzień przyjmuje w kilku warszawskich placówkach weterynaryjnych. Swoją pasją dzieli się z innymi pisząc publikacje naukowe, prowadząc wykłady oraz cieszące się dużym zainteresowaniem szkolenia indywidualne z zakresu nefrologii dla lekarzy weterynarii.
Specjalność: NEFROLOGIA, UROLOGIA, ENDOKRYNOLOGIA
-
lek. wet. Małgorzata Nestorowicz - Marczak
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej (2016r.), członek Sekcji Weterynaryjnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (SW PTU), a od 2022r. również trener części praktycznej IV-semestralnego Kursu USG dla zaawansowanych prowadzonego w ramach SW PTU. Już na studiach rozpoczęła naukę ultrasonografii poprzez uczestnictwo w licznych seminariach i kursach. W 2020r. ukończyła międzynarodowy kurs ultrasonografii w ramach ESAVS (Ultrasound II). Ultrasonografia stała się dla Pani Doktor nie tylko pracą, ale również pasją, dlatego podnoszeniu swoich kwalifikacji zawodowych i pracy z pacjentami poświęca dużo czasu. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych – specjalizacja Weterynaryjna Diagnostyka Obrazowa w Lublinie.
Specjalność: DIAGNOSTYKA USG
-
lek. wet. Oliwia Lis
Dyplomowany specjalista chorób psów i kotów
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie. Odbyła liczne szkolenia pod okiem znanych specjalistów z chorób psów i kotów na Uniwersytecie kalifornijskim w Davis, Uniwersytecie w Barcelonie oraz Animal Health Trust w Newmarket.
Autorka licznych publikacji z zakresu okulistyki weterynaryjnej. Wykładowca na specjalizacji: Choroby zwierząt nieudomowionych. Od kilku lat prowadzi szkolenia z zakresu okulistyki weterynaryjnej.Specjalność: OKULISTYKA, CHIRURGIA OKA, INTERNA
-
lek. wet. Kacper Weigel
Dyplomowany specjalista chirurgii weterynaryjnej
Ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w 2015 roku. Już od czasów studiów związany jest z ortopedią i chirurgią psów i kotów.
Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w największych całodobowych klinikach weterynaryjnych w Warszawie. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych konferencjach oraz kończąc certyfikowane kursy technik operacyjnych z zakresu ortopedii i neurochirurgii prowadzonych przez najlepszych specjalistów na świecie.
Jest również uczestnikiem klinicznych badań naukowych, w tym nad materiałami kościozastępczymi. W swojej pracy stara się dobierać odpowiednie i indywidualne metody leczenia, łącząc zabiegi chirurgiczne, terapie regeneracyjne, odpowiednią farmakoterapię oraz fizjoterapię.
Prywatnie jest szczęśliwym mężem, pasjonuje się tenisem i narciarstwem, które stanowią dla niego doskonałą formę relaksu i aktywnego spędzania wolnego czasu.Specjalność: CHIRURGIA MIĘKKA I TWARDA, ORTOPEDIA
-
lek. wet. Kinga Erchard
Specjalność: KARDIOLOGIA
-
lek. wet. Albert Tylżanowski
Specjalność: ANESTEZJOLOGIA, CHIRURGIA MIĘKKA
-
lek. wet. Katarzyna Godzielińska
Dyplomowany specjalista radiologii weterynaryjnej
Posiada certyfikat Sekcji Weterynaryjnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (SW PTU).Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w 2013 roku. Już podczas studiów odbywała wolontariat i praktyki w warszawskich całodobowych klinikach, co pozwoliło jej zdobyć cenne doświadczenie.
Od początku kariery ukierunkowana była na diagnostykę obrazową. Pracując jako internistka w Specjalistycznej Przychodni Weterynaryjnej dla Małych Ssaków Ogonek oraz w warszawskich i legionowskich całodobowych placówkach dla psów i kotów, poszerzała swoją wiedzę i zdobywała bogate doświadczenie ogólne, jednocześnie rozwijając się w dziedzinie ultrasonografii.
Brała udział w licznych praktykach, szkoleniach, konferencjach i kursach z zakresu ultrasonografii, zarówno polskich, jak i międzynarodowych, takich jak Diagnostic Ultrasound II organizowany przez ESAVS (European School for Advanced Veterinary Studies). W 2021 roku ukończyła trzyletnie podyplomowe studia specjalizacyjne z radiologii weterynaryjnej we Wrocławiu, a w 2024 roku dwuletni kurs Sekcji Weterynaryjnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, uzyskując rekordowo wysokie wyniki egzaminów.
Od kilku lat lek. wet. Katarzyna zajmuje się wyłącznie ultrasonografią. Wspiera rozwój badań ultrasonograficznych w zakresie gryzoni, królików oraz psów i kotów, prowadząc wykłady i ćwiczenia praktyczne dla lekarzy i studentów weterynarii.
Prywatnie jest właścicielką dwóch adoptowanych z pracy kotów – beztroskiej Morii i dostojnego, jednorękiego Beliala, oraz dwóch puchatych króliczek – White Walker i Wiewiórki. Oprócz języka polskiego, porozumiewa się również po angielsku i francusku.Specjalność: DIAGNOSTYKA USG kotów i psów, tchórzofretek, jeży, królików i gryzoni
-
lek. wet. Magdalena Dziewulska
Specjalność: INTERNA, ANESTEZJOLOGIA
-
lek. wet. Joanna Wesselińska
Specjalność: ANESTEZJOLOGIA
-
lek. wet. Aleksandra Kaliciecka
Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Posiada tytuł behawiorysty psów i kotów.
Już w trakcie studiów zdobywała doświadczenie i umiejętności niezbędne do rozpoczęcia samodzielnej pracy. Z czasem swoje zainteresowania zawodowe ukierunkowała na neurologię i behawiorystykę. Stale pogłębia i aktualizuje swoją wiedzę uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach prowadzonych zarówno w Polsce jak i za granicą.
W kontakcie ze swoimi pacjentami wykazuje się dużą empatią i łagodnym podejściem. Zawsze z dużą starannością stara się pomóc właścicielom zrozumieć problemy dotyczące zdrowia ich pupili, aby jak najlepiej mogli sobie z nimi poradzić.
Prywatnie opiekunka trzech uroczych kocurów.Specjalność: NEUROLOGIA
-
Personel techniczny
-
Maryna Storozhenko
Zoofizjoterapeutka i technik weterynarii
Ukończyła technikum w Starobielsku na kierunku ratownik weterynaryjny. Swoją karierę rozpoczęła jako ratownik weterynaryjny w przychodni weterynaryjnej w Popasnej na Ukrainie. Następnie ukończyła studia na Narodowym Uniwersytecie Agrarnym, zdobywając tytuł lekarza weterynarii. Od 1999 roku pracowała jako lekarz weterynarii w przychodni weterynaryjnej w Pervomajsku, w obwodzie ługańskim na Ukrainie. W 2009 roku przeprowadziła się do Warszawy i od 2011 roku jest związana z Kliniką Weterynaryjną Vetka.
Ukończyła wiele kursów z zakresu fizjoterapii zwierząt, w tym w Studium Fizjoterapii Zwierząt. Jest uczestniczką licznych kongresów i warsztatów z fizjoterapii zwierząt, gdzie zdobyła wiedzę i umiejętności w takich dziedzinach jak techniki manualne leczenia bólu, stany zapalne, techniki uwalniania powięzi, neurorehabilitacja oraz terapia blizny.
Od najmłodszych lat kocha zwierzęta. Uwielbia spędzać z nimi czas, pomagać im i… karmić. Dzięki jej troskliwej opiece i smakołykom każde zwierzę czuje się jak w domu i nigdy nie wyjdzie z kliniki głodne.
Kocha to, co robi, a to jest dla niej bardzo ważne. -
Siarhei Yatsukovich
Technik weterynarii
-
Inna Panchenko
Technik weterynarii
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Kijowskiego w 1998 roku. Podczas studiów aktywnie zdobywała umiejętności praktyczne, pracując w klinice oraz prowadząc badania w instytucie badawczym.
Obecnie z wielką przyjemnością pracuje w Vetce - asystuje podczas operacji chirurgicznych, opiekuje się zwierzętami w okresie pooperacyjnym, pracuje w szpitalu i wspiera lekarzy w ich codziennej pracy. Ponadto lubi pracę w laboratorium w klinice.
Codziennie ma szansę uczynić życie zwierząt i ich właścicieli lepszym, co jest dla niej niezmiernie ważne. -
Olga Novoshinskaja
Technik weterynarii
Studiowała w Obwodzie Brzeskim w mieście Pińsk w latach 2007-2010, gdzie ukończyła Pińską Państwową Uczelnię Rolniczą, uzyskując tytuł technika weterynarii. Następnie kontynuowała naukę na Uniwersytecie Grodzieńskim, który ukończyła w 2020 roku, uzyskując dyplom lekarza weterynarii.
Przez kilka lat zdobywała doświadczenie jako technik weterynarii w różnych miejscach pracy, w tym w gospodarstwie rolnym. W 2016 roku rozpoczęła pracę w Okręgowej Stacji Weterynaryjnej, gdzie spędziła siedem lat.
W Vetce opiekuje się pacjentami w szpitalu i pomaga lekarzom w gabinecie w przypadkach internistycznych. -
Teresa Spruch
Technik weterynarii
W 2019 roku uzyskała dyplom technika weterynarii. Obecnie jest studentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w małych gabinetach oraz klinikach całodobowych. W Vetce pracuje od lutego 2024 roku.
Prywatnie jest opiekunką rudego kocura i pasjonatką musicali.
-
Aleksandra Borek
Zoofizjoterapeutka, zoopsycholog/behawiorystka spec. psy, technik weterynarii
Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, magister pedagogiki resocjalizacyjnej, mediator sądowy oraz terapeuta. Zwierzęta od zawsze były jej pasją, co zaowocowało zdobyciem tytułu dyplomowanego technika weterynarii oraz ukończeniem Studium Fizjoterapii Zwierząt w Warszawie w zakresie zoofizjoterapii psów i kotów oraz Polskiej Akademii Zoopsychologii i Animaloterapii w Krakowie.
Swoją wiedzę nieustannie pogłębia poprzez liczne kursy i szkolenia, a jej celem jest dalszy rozwój w kierunku rehabilitacji zwierząt i behawioru. Ukończyła wiele kursów i z zakresu fizjoterapii zwierząt, takich jak: Masaż psów i kotów, Techniki TTouch, Terapia narzedziowa tkanek miękkich (IASTM Instrumented Assisted Soft Tissues Mobilization), Terapia blizny, ABC Tapingu, Terapia Tecar, Zastosowanie laseroterapii i fali uderzeniowej w zoofizjoterapii, Fizjoterapia zwierząt egzotycznych a także liczne warsztaty z zakresu psiego fitnessu i behawioru.Obecnie zgłębia zagadnienia motoryki psów i układania planów treningowych w Polskiej Akademii Zoopsychologii i Animaloterapii, uczęszczając na kurs Trenera Dogfitnessu.
Jej podejście do opieki nad zwierzętami jest holistyczne, co pozwala na maksymalne wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Bardzo lubi pracę ze zwierzętami egzotycznymi i takie też rehabilituje. Na co dzień opiekuje się trzema kotami: Rudzikiem, Kocureczką i Myszkinem, a także pieskiem Noskiem i rybkami. W wolnym czasie chętnie spędza czas na łonie natury, uczestnicząc w podróżach, wycieczkach górskich, rowerowych i kajakowych. Jest miłośniczką teatru i muzyki, chętnie odwiedza spektakle teatralne, musicale i kameralne koncerty, pasjonuje się także żeglarstwem i kuchnią roślinną.
Tworzy profil w mediach społecznościowych, gdzie są publikowane informacje związane z terapią i rehabilitacją zwierząt. -
Weronika Borys
Technik weterynarii
Absolwentka czteroletniego technikum w Łomży na kierunku technik weterynarii. Jej główne obowiązki obejmują opiekę nad pacjentami szpitalnymi oraz asystowanie lekarzom podczas przeprowadzania wizyt.
Interesuje się rozrodem i hodowlą psów. Jest właścicielką dwóch suczek rasy toy rosyjski długowłosy. -
Adrianna Milewska
Technik weterynarii
-
Maja Lewandowska
Technik weterynarii
-
Kamila Gędek
Technik weterynarii
-
Dominika Grabarz
Technik weterynarii
-
Zoofizjoterapeuci
-
Maryna Storozhenko
Zoofizjoterapeutka i technik weterynarii
Ukończyła technikum w Starobielsku na kierunku ratownik weterynaryjny. Swoją karierę rozpoczęła jako ratownik weterynaryjny w przychodni weterynaryjnej w Popasnej na Ukrainie. Następnie ukończyła studia na Narodowym Uniwersytecie Agrarnym, zdobywając tytuł lekarza weterynarii. Od 1999 roku pracowała jako lekarz weterynarii w przychodni weterynaryjnej w Pervomajsku, w obwodzie ługańskim na Ukrainie. W 2009 roku przeprowadziła się do Warszawy i od 2011 roku jest związana z Kliniką Weterynaryjną Vetka.
Ukończyła wiele kursów z zakresu fizjoterapii zwierząt, w tym w Studium Fizjoterapii Zwierząt. Jest uczestniczką licznych kongresów i warsztatów z fizjoterapii zwierząt, gdzie zdobyła wiedzę i umiejętności w takich dziedzinach jak techniki manualne leczenia bólu, stany zapalne, techniki uwalniania powięzi, neurorehabilitacja oraz terapia blizny.
Od najmłodszych lat kocha zwierzęta. Uwielbia spędzać z nimi czas, pomagać im i… karmić. Dzięki jej troskliwej opiece i smakołykom każde zwierzę czuje się jak w domu i nigdy nie wyjdzie z kliniki głodne.
Kocha to, co robi, a to jest dla niej bardzo ważne. -
Aleksandra Borek
Zoofizjoterapeutka, zoopsycholog/behawiorystka spec. psy, technik weterynarii
Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, magister pedagogiki resocjalizacyjnej, mediator sądowy oraz terapeuta. Zwierzęta od zawsze były jej pasją, co zaowocowało zdobyciem tytułu dyplomowanego technika weterynarii oraz ukończeniem Studium Fizjoterapii Zwierząt w Warszawie w zakresie zoofizjoterapii psów i kotów oraz Polskiej Akademii Zoopsychologii i Animaloterapii w Krakowie.
Swoją wiedzę nieustannie pogłębia poprzez liczne kursy i szkolenia, a jej celem jest dalszy rozwój w kierunku rehabilitacji zwierząt i behawioru. Ukończyła wiele kursów i z zakresu fizjoterapii zwierząt, takich jak: Masaż psów i kotów, Techniki TTouch, Terapia narzedziowa tkanek miękkich (IASTM Instrumented Assisted Soft Tissues Mobilization), Terapia blizny, ABC Tapingu, Terapia Tecar, Zastosowanie laseroterapii i fali uderzeniowej w zoofizjoterapii, Fizjoterapia zwierząt egzotycznych a także liczne warsztaty z zakresu psiego fitnessu i behawioru.Obecnie zgłębia zagadnienia motoryki psów i układania planów treningowych w Polskiej Akademii Zoopsychologii i Animaloterapii, uczęszczając na kurs Trenera Dogfitnessu.
Jej podejście do opieki nad zwierzętami jest holistyczne, co pozwala na maksymalne wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Bardzo lubi pracę ze zwierzętami egzotycznymi i takie też rehabilituje. Na co dzień opiekuje się trzema kotami: Rudzikiem, Kocureczką i Myszkinem, a także pieskiem Noskiem i rybkami. W wolnym czasie chętnie spędza czas na łonie natury, uczestnicząc w podróżach, wycieczkach górskich, rowerowych i kajakowych. Jest miłośniczką teatru i muzyki, chętnie odwiedza spektakle teatralne, musicale i kameralne koncerty, pasjonuje się także żeglarstwem i kuchnią roślinną.
Tworzy profil w mediach społecznościowych, gdzie są publikowane informacje związane z terapią i rehabilitacją zwierząt.
-
Administracja i Recepcja
-
Monika Korcz-Kaska
-
Magdalena Walczuk
-
Joanna Walburg
-
Joanna Łukaszuk
-
Klaudia Mańkowska
-
Ewa Daniłow
-
Aleksander Mannke
-
Weronika Kaźmierczak
-
Kornelia Wesołowska
Odpowiadam za media społecznościowe w naszej klinice. Tworzę treści, redaguję teksty, edytuję zdjęcia i filmy. Zależy mi na tym, żeby dostarczać wartościowe informacje, które angażują naszych odbiorców i pomagają im lepiej zrozumieć potrzeby ich pupili. Uwielbiam nawiązywać kontakt z opiekunami, rozmawiać z nimi, robić zdjęcia ich zwierzaków i dzielić się tymi chwilami w naszych mediach społecznościowych.
Oprócz pracy w social mediach możecie mnie spotkać na rejestracji. Obecnie kształcę się również na technika weterynarii, żeby pogłębiać swoją wiedzę o zdrowiu i potrzebach zwierząt.
Adopcja mojego pierwszego psa, Yody, była momentem, który zmienił moje życie. To wtedy zdecydowałam, że chcę związać swoją przyszłość z pomaganiem zwierzętom. Prywatnie jestem opiekunką dwóch adoptowanych psiaków – Yody i Obiego. Poza pracą i zwierzętami bardzo lubię tańczyć.