Nasz zespół
-
Niesiemy pomoc zwierzętom przez całą dobę.
Nasz wykwalifikowny zespół niesie pomoc Państwa pupilom 24h / 7dni w tygodniu.
-
lek. wet. Katarzyna Sochoń
Właściciel i kierownik Kliniki Vetka
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie (1993r.)
Dyplomowany specjalista chorób psów i kotów (2004r.)Specjalność: INTERNA, RADIOLOGIA
-
dr n. wet. Iwona Starczewska
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie SGGW (2005r.)
Dyplomowany specjalista chorób psów i kotów
Dyplomowany specjalista radiologii weterynaryjnej
Dyplomowany specjalista chirurgii weterynaryjnejSpecjalność: INTERNA, CHIRURGIA, RADIOLOGIA, STOMATOLOGIA
-
lek. wet. Piotr Konarski
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGWw Warszawie (2000r.)
Dyplomowany specjalista chorób ryb (2013r.)Specjalność: INTERNA, CHIRURGIA MIĘKKA, STOMATOLOGIA
-
lek. wet. Agnieszka Królak
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGWw Warszawie (2015r.)
Specjalność: INTERNA, DIAGNOSTYKA LABORATORYJNA
-
lek. wet. Konrad Celiński-Walendowicz
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie (2016r.)
Specjalność: INTERNA, ANESTEZJOLOGIA, TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA
-
lek. wet. Aleksandra Cieszkowska
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. W naszej przychodni jest lekarzem pierwszego kontaktu - internistą. Jej szczególne zainteresowania to diagnostyka obrazowa. Ukończyła 4 stopniowy kurs ultrasonografii zwierząt towarzyszących. Stale poszerza swoją wiedzę w tej dziedzinie. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z Radiologii weterynaryjnej. Od początku swojej drogi zawodowej związana z placówkami całodobowymi co daje jej duże doświadczenie w opiece nad pacjentami w stanie nagłym.
Specjalność: INTERNA
-
lek. wet. Justyna Ślusarska
Absolwentka UCMW UJ -UR w Krakowie. Główne zainteresowania to diagnostyka obrazowa oraz kardiologia.
Specjalność: INTERNA
-
lek. wet. Anna Sadowska
W 2019 roku ukończyłam studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Już w czasie studiów interesowałam się anestezjologią, intensywną terapią oraz stanami nagłymi w weterynarii praktykując w lecznicach całodobowych. Z zapałem pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w wielu kursach oraz konferencjach z polskimi i zagranicznymi autorytetami. Ukończyłam międzynarodową szkołę z zakresu anestezjologii i analgezji VASTA, prowadzoną przez Petera Kronen. Zdałam egzamin potwierdzający nabyte umiejętności, uzyskując międzynarodowy tytuł specjalizujący VAT (Veterinary Anaesthesia Technician). W wolnej chwili pasjonują mnie rowerowe podróże, squash, kuchnia oraz dobra kawa.
Specjalność: INTERNA, ANESTEZJOLOGIA
-
lek. wet. Magdalena Sobczyńska
Ukończyłam studia weterynaryjne na SGGW w Warszawie w 2021 roku. Zajmuję się leczeniem pacjentów internistycznych i emergency. Swoje doświadczenie zdobywałam na zagranicznych stażach w szpitalach w Anglii i USA.
Z Kliniką Vetka jestem związana od najmłodszych lat :)Specjalność: INTERNA
-
lek. wet. Natalia Leś
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie SGGW (2015 r). Zajmuje się interną oraz przypadkami nagłymi małych zwierząt. Interesuje się i rozwijam w dziedzinie neurologii oraz chirurgii miękkiej.
Prywatnie właścicielka konia o imieniu Zygzak oraz kota Urwisa.Specjalność: INTERNA
-
lek. wet. Barbara Henczel
Ukończyła studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej w roku 2021 w Lublinie. Od zakończenia 1 roku studiów odbywała praktyki w Przychodni Weterynaryjnej „Na Zielonym” w Tarnowie zdobywając doświadczenie na polu interny i chirurgii małych zwierząt. W 2021r odbyła kurs z chirurgii emergency. W Klinice Weterynaryjnej Vetka pracuje od roku zajmując się interną i stanami nagłymi psów i kotów.
Specjalność: INTERNA
-
lek. wet. Magdalena Rydzewska
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie (2022)
Ukończyła trzyczęściowy kurs "Dermatologia psów i kotów" organizowany przez Dermawet EDU (2022)Specjalność: INTERNA
-
lek. wet. Alicja Kosińska
Ukończyłam studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w 2022r. Już w czasie studiów pracowałam w naszej klinice. Obecnie zajmuję się pacjentami internistycznymi oraz pacjentami podlegającymi hospitalizacji, wykonuję również tomografię komputerową.
Specjalność: INTERNA, TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA
-
lek. wet. Maja Kochlewska
Specjalność: ANESTEZJOLOGIA, INTERNA, TERAPIA BÓLU PRZEWLEKŁEGO, FARMAKOTERAPIA BEHAWIORALNA
-
lek. wet. Daria Samoilova
Studia medycyny weterynaryjnej ukończyłam w 2023 roku na SGGW w Warszawie.
Praktyczne doświadczenie w zawodzie zaczęłam zdobywać już od pierwszych miesięcy studiów, pracując jako technik weterynarii, stażując i praktykując w kilku Klinikach całodobowych w Warszawie.
Już od 1-go roku studiów interesowałam się chirurgią, asystowałam przy operacjach pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce.
Aktywnie uczestniczyłam w charytatywnych akcjach kastracji prowadzonych przez schroniska dla zwierząt.
Moje umiejętności i doświadczenie podparte są wieloma kursami z dziedziny chirurgii miękkiej układu pokarmowego i moczowego.
Na 4 roku studiów zainteresowałam się kolejną dziedziną, diagnostyką endoskopową kształcąc się aktywnie w tym kierunku.
Ukończyłam praktyczne kursy z endoskopii przewodu pokarmowego (endoskopia przedniego odcinka p. pokarmowego i kolonoskopia) jak również z diagnostyki endoskopowej układu oddechowego (rhinoskopia, bronchoskopia).
Cały czas staram się poszerzać swoje praktyczne i teoretyczne umiejętności zdobywając wiedzę od najlepszych specjalistów.Specjalność: INTERNA, ENDOSKOPIA, CHIRURGIA MIĘKKA
-
Lekarze konsultanci
-
dr n. wet. Anna Kosiec-Tworus
Dyplomowany specjalista radiologii - diagnostyka ultrasonograficzna i dopplerowska. Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Ukończyła studia w 2004 roku. W 2010 roku obroniła pracę doktorską poświęconą diagnostyce ultrasonograficznej i dopplerowskiej nerek, a 2013 ukończyła specjalizację - radiologia weterynaryjna.
Od początku kariery zawodowej specjalizuję się w diagnostyce obrazowej zarówno pod względem pracy klinicznej i naukowej.
Od kilku lat prowadzi szkolenia i wykłady poświęcone diagnostyce ultrasonograficznej. Od 2019 roku jest przewodniczącą Sekcji Weterynaryjnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.Specjalność: DIAGNOSTYKA USG I DOPPLEROWSKA
-
dr n. wet. Katarzyna Kraszewska
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie oraz specjalizację z chorób psów i kotów na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Kardiologów Weterynaryjnych (ESVC) oraz prezesem PAVC Polish Association of Veterinary Cardiology. Autorka wielu publikacji naukowych. Prowadziła również szkolenia z zakresu elektrokardiografii oraz podstaw echokardiografii w Polsce i za granicą. Dodatkowo specjalizuje się w diagnostyce kardiologicznej najmniejszych i najtrudniejszych pacjentów przychodni – szczurów, chomików, szynszyli, królików i fretek. W październiku 2012 odbyła staż w klinice w Austrii u dr. Petera Modlera, zgłębiając tajniki kardiologii interwencyjnej oraz w 2016 roku w klinice Gran Sasso u dr. Claudio Bussadori w Mediolanie. W 2018 roku ukończyła kursy kardiologiczne ESAVS. W 2020 roku była także pierwszym polskim instruktorem na kursach kardiologicznych ESAVS (Europian School og Advanced Veterinary Studies ). W 2022 roku doktor obroniła doktorat z dziedziny kardiologii. Doktor Katarzyna Kraszewska została certyfikowanym lekarzem prestiżowej organizacji PawPeds, działającej na rzecz zdrowia kotów rasowych.
Jest to drugi lekarz w Polsce, który jest upoważniony do wystawiania certyfikatów hodowlanych, które są uznawane przez tą organizację.Specjalność: KARDIOLOGIA PSÓW I KOTÓW, GRYZONI, FRETEK, ZAJĘCZAKÓW, INTERNA
-
lek. wet. Anna Klimczak
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Ostatni rok studiów spędziła na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, gdzie odkryła w sobie pasję do nefrologii weterynaryjnej. Następnie odbyła półroczny staż w Lubelskim Centrum Małych Zwierząt, gdzie asystowała m. in. przy zabiegach dializy otrzewnowej i hemodializy oraz ukończyła szkolenie z weterynaryjnej medycyny regeneracyjnej. W 2014 roku rozpoczęła pracę jako konsultant do spraw nefrologii, urologii i endokrynologii, przyjmując pacjentów z całego kraju i zagranicy oraz przeprowadzając zabiegi hemodializy. Przygotowuje swoich pacjentów do niezbędnych zabiegów chirurgicznych i stomatologicznych. Należy do European Society of Veterinary Nephrology and Urology (ESVNU). Jej specjalnością są stany nagłe oraz intensywna terapia z zakresu nefrologii, urologii i endokrynologii. Na co dzień przyjmuje w kilku warszawskich placówkach weterynaryjnych. Swoją pasją dzieli się z innymi pisząc publikacje naukowe, prowadząc wykłady oraz cieszące się dużym zainteresowaniem szkolenia indywidualne z zakresu nefrologii dla lekarzy weterynarii.
Specjalność: NEFROLOGIA, UROLOGIA, ENDOKRYNOLOGIA
-
lek. wet. Małgorzata Nestorowicz - Marczak
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej (2016r.), członek Sekcji Weterynaryjnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (SW PTU), a od 2022r. również trener części praktycznej IV-semestralnego Kursu USG dla zaawansowanych prowadzonego w ramach SW PTU. Już na studiach rozpoczęła naukę ultrasonografii poprzez uczestnictwo w licznych seminariach i kursach. W 2020r. ukończyła międzynarodowy kurs ultrasonografii w ramach ESAVS (Ultrasound II). Ultrasonografia stała się dla Pani Doktor nie tylko pracą, ale również pasją, dlatego podnoszeniu swoich kwalifikacji zawodowych i pracy z pacjentami poświęca dużo czasu. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych – specjalizacja Weterynaryjna Diagnostyka Obrazowa w Lublinie.
Specjalność: DIAGNOSTYKA USG
-
dr n. wet. Ewa Kautz
W 2012 roku ukończyła medycynę weterynaryjną we Wrocławiu, a w 2015 roku uzyskała tytuł doktora nauk weterynaryjnych na Uniwersytecie Zuryskim w Szwajcarii. Onkologii weterynaryjnej uczyła się od najlepszych – w Animal Oncology and Imaging Center w Szwajcarii. Pracowała w Polskiej Akademii Nauk zajmując się projektem związanym z efektem epigenetycznym na aktywność terapeutyczną kwasu all-trans-retinowego w ostrej białaczce szpikowej. Obecnie zajmuje się projektem związanym z zachowaniem płodności u pacjentek onkologicznych (#oncofertility).W 2019 roku założyła Fundację Instytut Profilaktyki i Leczenia Nowotworów Zwierząt, która zajmuje się szkoleniem lekarzy weterynarii (poprzez webinary oraz kursy bezpośrednie). Nabyte fundusze przeznaczane są m.in. dla potrzebujących czworonożnych pacjentów onkologicznych w schroniskach i przytuliskach.
Specjalność: ONKOLOGIA
-
lek. wet. Oliwia Lis
Dyplomowany specjalista chorób psów i kotów
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie. Odbyła liczne szkolenia pod okiem znanych specjalistów z chorób psów i kotów na Uniwersytecie kalifornijskim w Davis, Uniwersytecie w Barcelonie oraz Animal Health Trust w Newmarket.
Autorka licznych publikacji z zakresu okulistyki weterynaryjnej. Wykładowca na specjalizacji: Choroby zwierząt nieudomowionych. Od kilku lat prowadzi szkolenia z zakresu okulistyki weterynaryjnej.Specjalność: OKULISTYKA, CHIRURGIA OKA, INTERNA
-
lek. wet. Kacper Weigel
Dyplom lekarza weterynarii uzyskał w 2015 roku kończąc wydział medycyny weterynaryjnej Uniwersytetu przyrodniczego w Lublinie. Tytuł specjalisty z zakresu chirurgii weterynaryjnej otrzymał kończąc studia podyplomowe na Uniwersytecie warmińsko - mazurskim w Olsztynie. Z ortopedią i chirurgią psów i kotów związany już od czasów studiów. Swoje doświadczenie zawodowe zdobył pracując w największych całodobowych klinikach weterynaryjnych w Warszawie. Stale poszerza swoją wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w wielu konferencjach oraz kończąc liczne certyfikowane kursy technik operacyjnych z zakresu ortopedii oraz neurochirurgii prowadzonych przez najlepszych specjalistów na świecie.
Uczestnik klinicznych badan naukowych min. nad materiałami kościozastępczymi. W trakcie swojej pracy stara się dobierać odpowiednie i indywidualne metody leczenia łącząc zabiegi chirurgiczne, terapie regeneracyjne, odpowiednia farmakoterapię oraz fizjoterapię.
Prywatnie mąż, od 7 lat szczęśliwy posiadacz 12 letniego psa Carbona, pasjonat tenisa i narciarstwa…a od ponad pół roku w trakcie rehabilitacji po zabiegu stabilizacji stawu kolanowego ;)Specjalność: CHIRURGIA MIĘKKA I TWARDA, ORTOPEDIA
-
lek. wet. Albert Tylżanowski
Specjalność: ANESTEZJOLOGIA, CHIRURGIA MIĘKKA
-
lek. wet. Dominika Szadkowska
Specjalista Chorób Zwierząt Nieudomowionych
Tytuł lekarza weterynarii uzyskała na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w 2018 roku. Od czasu ukończenia studiów praktykuje internę wyłącznie małych ssaków, głównie królików i gryzoni. Już w trakcie studiów, jak i po ich ukończeniu doskonaliła swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i kursach specjalistycznych oraz ucząc się od czołowych polskich specjalistów medycyny małych ssaków. Odbyła również staż w renomowanej Melbourne Rabbit Clinic w Australii.
W tym roku ukończyła studia specjalizacyjne z zakresu chorób zwierząt nieudomowionych.
Prywatnie pasjonatka dalekich podróży i mama uroczego tollerka Kido.Specjalność: GRYZONIE
-
lek. wet. Małgorzata Krasowska
Tytuł lekarza weterynarii uzyskała na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w 2013 roku. Już od czasu studiów rozwijała swoje zainteresowanie chirurgią praktykując w różnych warszawskich lecznicach. Przez ostatnie 8 lat zajmuje się wyłącznie leczeniem i operowaniem małych ssaków. Oprócz doskonałych umiejętności z zakresu chirurgii miękkiej posiada też bogate doświadczenie związane z ortopedią. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, konferencjach i studiach specjalizacyjnych.
Prywatnie właścicielka psa Milki, kota Śmierdziucha i uratowanego przed eutanazją chomiczka.
Specjalność: GRYZONIE
-
dr inż. Agnieszka Wnuk–Gnich
Absolwentka SGGW, Studia Doktoranckie, Wydział Nauk o Zwierzętach, Warszawa 2016
Dyplomowany zootechnik
Dyplomowany technik weterynarii
Dyplomowany zoofizjoterapeutaSpecjalność: REHABILITACJA, KINEZYTERAPIA, ZABIEGI FIZYKALNE, TERAPIA MIĘŚNIOWO - POWIĘZIOWA, KINESIOTAPING
-
lek. wet. Marta Romańska
Specjalista chirurg, specjalista chorób psów i kotów
Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w 2006 roku. W 2012 ukończyłam 3 letnią specjalizację chirurgiczną na Wydziale Weterynarii we Wrocławiu uzyskując tytuł specjalisty chirurga a w 2017 skończyłam również 3 letnią specjalizację z chorób psów i kotów na warszawskiej SGGW. Od 4 lat ponownie jestem związana z Instytutem Weterynarii SGGW, gdzie realizuję pracę doktorską. Prowadzę zajęcia z chirurgii ze studentami weterynarii polsko i anglojęzycznymi. Ukończyłam kilka europejskich kursów ESAVS z zakresu chirurgii tkanek miękkich psów i kotów. Specjalizuje się w chirurgii miękkiej, szczególnie tej onkologicznej. Praca daje mi dużo satysfakcji. Wolny czas spędzam ze swoją Rodziną oraz intensywnie uprawiam sport.
-
lek. wet. Katarzyna Godzielińska
Dyplomowany specjalista radiologii
W 2007 roku rozpoczęłam studia na warszawskiej SGGW. Przez rok studiowałam na L’Université de Liège w Belgii. W czasie studiów odbywałam praktyki w kilku warszawskich klinikach psio-kocich oraz w klinice uniwersyteckiej w Belgii.
Po uzyskaniu dyplomu, w czasie stażu w Klinice Weterynaryjnej Bemowo postanowiłam zgłębić zagadnienia lekarsko-weterynaryjne związane z gryzoniami, fretkami, jeżami i zajęczakami. Pod swoje skrzydła przyjęła mnie Milena Wojtyś-Gajda.
W czasie pracy w charakterze internisty z najtrudniejszymi przypadkami w całodobowych placówkach zdobywałam bogate doświadczenie w zakresie diagnostyki obrazowej, która od czasów studiów była moim ulubionym działem medycyny weterynaryjnej. Szczególne miejsce w moim życiu zajmuje ultrasonografia.
Rozwijałam i rozwijam umiejętności i aktualizuję wiedzę na krajowych i międzynarodowych konferencjach i warsztatach. Skończyłam studia specjalizacyjne z Radiologii Weterynaryjnej we Wrocławiu. Jestem w trakcie kursu Sekcji Weterynaryjnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, na który dostałam się z najwyższym wynikiem egzaminu wstępnego.
Wspomagam w rozwoju z zakresu ultrasonografii i medycyny wewnętrznej gryzoni i królików innych lekarzy weterynarii oraz studentów, prowadząc dla nich wykłady i ćwiczenia praktyczne.
Jestem właścicielką dwóch kotów adoptowanych z Kliniki Weterynaryjnej Bemowo - beztroskiej Morii i dostojnego, jednorękiego Beliala oraz dwóch puchatych króliczek - White Walker I Wiewiórki.
Oprócz polskiego porozumiewam się po angielsku i francusku.Specjalność: DIAGNOSTYKA USG kotów i psów, tchórzofretek, królików i gryzoni
-
Personel techniczny
-
Maryna Storozhenko
Technik weterynarii
Specjalność: ZOOFIZJOTERAPIA
-
mgr.inż Katarzyna Biel
Asystent Weterynaryjny
" Jestem zoopsychologiem i zajmuje się rozwiązywaniem problemowych zachowań psów. W klinice VETKA pracuje na stanowisku Asystenta Weterynaryjnego. Wolny czas lubię spędzać na łonie natury, spacerując po lasach i górach a także czytając książki. Więcej o mnie, możecie się dowiedzieć zaglądając na stronę Plan na psa na Facebooku."
Specjalność: TERAPIA BEHAWIORALNA PSÓW, ZOOPSYCHOLOG
-
Siarhei Yatsukovich
Technik weterynarii
-
Liza Karyttso
Technik weterynarii
" Obecnie Studiuję i dokładam wszelkich starań, żeby po ukończeniu studiów zostać dobrym lekarzem weterynarii. Jestem dumną właścicielką kotki Luny. W klinice dbam o komfort każdego zwierzaka."
-
Inna Panchenko
Technik weterynarii
-
Małgorzata Gierczak
Technik weterynarii
-
Zuzanna Władowska
Technik weterynarii
-
Natalia Szydłowska
Technik weterynarii